Contact by mail
23. april 2023

Dette er et test event for nye funksjoner

This is a test

0

dager

0

timer

0

minutter

0

sekunder

23. april 2023
09:00 - 11:00

Agenda

10:30
11:30

Registrering og enkel servering

11:45
12:00

Velkommen

NetNordic ønsker velkommen til Summit 2023

Allan Bjørnstad

12:00
12:30

NetNordic – En betydelig System Integrator i det Nordiske markedet

Allan
Diretor Sales & Marketing

Allan Bjørnstad

Hvordan er vår Utvikling og Strategi frem mot 2026. Hvordan endrer våre kunders krav til tjenesteleveranser (As a Service) hvordan vi må organisere og jobbe?

12:30
13:00

Keynote speaker

Christian Lundén
VP Strategic Growth at eBerry by Nordic Choice Hotels.

Digitalisering og Kundeopplevelser, Neste generasjon hotell opplevelse.

Det å besøke ett hotel handler ikke om overnatting lenger. Det skal være en opplevelse for de besøkende. Hva betyr dette for de som skal levere tjenester og løsninger til hotell bransjen.

13:00

Mingling, forfriskninger og besøk til våre leverandørers stands. 

Keynote Speaker

Pål Mørk Hansen
Pål er Fysiker og seriegründer. Etter 20 år med utvikling av software jobbet han i 4 år med å bygge opp ett av Norges fremste konsulentmiljø på Maskinlæring, hvor fokus var å hjelpe kunder med å få ut reel verdi av ML. Som et ledd i NetNordics satsing på AI og systemutvikling har Pål fra 2019 kommet ombord i NetNordic som Head of Innovation and System Development Pål’s styrke er hans dype teknologiforståelse og formidlingsevne i å forklare komplekse systemer og problemstillinger på en enkel og forståelig måte.
Speakers
Pål Mørk Hansen
Head of System Development

Her finner du oss

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ratione quis nihil autem, voluptates asperiores.